Ciepłe i zimne dania, które zachwycą gości – zamów catering weselny

Jeżeli potrzebujesz zlecić organizację przyjęć weselnych w Krakowie, kliknij w to miejsce.

Przyjęcia okolicznościowe, które są z reguły ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, takie jak śluby, komunie lub chrzty, od lat nie są już organizowane w domu jedynie dla najbliższych krewnych i znajomych. Dziś są to wydarzenia, na których bawi się często ponad sto osób. Zrozumiałe jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości w pojedynkę wymyślić jadłospisu, a później przygotować i podać dania uczestnikom imprezy, szczególnie, gdy zabawa ma trwać kilka godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też wynikł ogromny popyt na catering weselny.

Nie daj się stresowi – postaw na catering weselny

Urządzanie przyjęcia weselnego to duży stres, spowodowany dziesiątkami godzin straconych na dobór ozdób sali, przygotowanie zaproszeń , układanie listy gości czy wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też konieczność dostarczenia wystarczającej ilości zakąsek i napojów serwowanych podczas zabawy, a co najistotniejsze – przyrządzanie ciepłego obiadu, który urzeknie gości i zbierze ich przy wspólnym stole. na imprezie weselnej powinien mieć doskonałą oprawę. Goście przecież liczą na to, że stoliki będą pięknie przystrojone i prawidłowo nakryte, potrawy będą wyśmienite i ładnie skomponowane na talerzach, a także że kelnerzy w profesjonalny sposób będzie donosić gościom kolejne posiłki. Najwyższy stopień organizacji mogą zapewnić tylko firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych kelnerów, kucharzy i managerów, wprawionych w obsłudze eventów zarówno pod gołym niebem, jak i tych urządzanych w salach.

Catering na wesele – menu dopasowane do stylistyki przyjęcia

Wesela rządzą się swoimi regułami, nie tylko w sferze aktywności dla zaproszonych, lecz też i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe najczęściej posiadają przygotowaną wstępnie listę proponowanych dań głównych, deserów oraz trunków zgodnych z stylistyką wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy lub uzyskać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej reprezentantem. Klient może zatem samemu skomponować menu z zaproponowanych dań. Powinno się jednak zaznaczyć, że firmy świadczące usługę cateringu weselnego są również otwarte na nowe propozycje i nierzadko na prośbę zamawiającego zgadzają się przyrządzić unikalne zestawy potraw.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]