Catering okolicznościowy – organizacja imprez rodzinnych może być prostsza!

Potrzebujesz zlecić catering okolicznościowy? Skieruj się w to miejsce.

Zbliża się ważne dla ciebie wydarzenie i pragniesz uczcić je wraz z krewnymi i przyjaciółmi. Niestety jest to spore grono gości, których wypada nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale też uraczyć ich smacznymi daniami i napojami. Możesz postarać się przygotować je samodzielnie, jednakże przy większej liczbie biesiadników trudno jest wygospodarować na to kilkanaście wolnych godzin. Ponadto to twoja uroczystość i pragniesz się nią cieszyć, a nie robić za kelnera albo zamknąć się w kuchni. Dlatego przygotowanie poczęstunku na rodzinne wydarzenia rekomendujemy powierzyć firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – przygotowanie menu zleć profesjonalistom!

Kiedy wspomina się o cateringu gros osób myśli najpierw o cateringu weselnym albo eventach biznesowych. Jeszcze parę lat temu punktem honoru każdego gospodarza było samodzielne zaaranżowanie ważnych spotkań rodzinnych i dopiero przy naprawdę znacznej liczbie gości rozważał on możliwość skorzystania z profesjonalnego wsparcia w tym zakresie. I rzeczywiście, na początku usługa cateringu nie zapewniała obsługi małych rodzinnych spotkań, a w szeregu przypadków nawet tych dużych, o ile nie wiązało się to z wynajmem lokalu. Obecnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – zatem czy skorzystamy z opcji wynajmu lokalu czy postanowimy zorganizować zabawę we własnym domu albo ogrodzie, firma cateringowa dostarczy nam w wybrane miejsce wykwintne dania.

Menu dopasowane do możliwości finansowych osoby zamawiającej – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy jest literalnie ofertą skrojoną na każde rodzinne wydarzenie. Zawodowi szefowie kuchni bez trudu przygotują jadłospis harmonizujące z charakterem wydarzenia, nieważne czy zamawiasz catering na imieniny, na komunię lub na chrzciny. Catering okolicznościowy to także obsługa komersów, półmetków i studniówek. Poszukując firmy oferującej taką usługę warto postawić na taką, która jest w stanie dopasować menu do wymagań i portfela klienta, a także wszechstronnie obsłużyć wydarzenie, m.in. oferując pomoc w ułożeniu i dekoracji stołów czy udostępniając zawodowych kelnerów.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]