Architekt pomoże ci zrealizować marzenia

Na joannaklusak.com znajdziesz dalsze informacje o pracy architekta Kraków

Budowa domu to na pewno najważniejsza rzecz w życiu każdego z nas. Powinniśmy więc starannie to zaplanować i skorzystać wtedy z usług specjalistów. Szczególny wpływ na to, jakie efekty przyniosą nasze działania, ma na pewno projekt budynku. Mamy szansę wprawdzie nabyć stworzony już dokument, lecz by zyskać pewność, iż budynek będzie taki jak chcieliśmy, należy skorzystać z porad architekta. Ze względu na to, iż wielu czytelników nie wie, czym rzeczywiście się zajmuje, powinniśmy napisać o tym kilka zdań.

Rozmowa z architektem – o czym warto wiedzieć?

To, czy projekt spełni nasze potrzeby, jest zależne szczególnie od rezultatów spotkania z architektem. Przygotowując się do architekta powinniśmy wiedzieć, czego spodziewamy się po wznoszonym domu i potrafić opowiedzieć mu o tym. Należy również zapoznać się z najważniejszymi przepisami na temat budownictwa – dzięki temu bez problemu się porozumiemy z architektem. Nie trzeba jednak się denerwować, gdyż w przypadku problemów możemy liczyć na jego pomoc.

Co będzie zadaniem architekta?

W pierwszej kolejności architekt stworzy projekt budowlany. Właśnie ów dokument będzie przeanalizowany przez urzędników przed wydaniem pozwolenia na rozpoczęcie inwestycji. Powinny znaleźć się w nim rozwiązania, na których oprze się nasza budowa. Projekt wykonawczy wykorzystamy natomiast do zatrudnienia ekipy budowlanej oraz będzie niezbędny podczas odbioru budowy. Zawartość obu dokumentów regulują właściwe ustawy.

Dane firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]