Podróż do Krakowa? Pamiętaj o transferze na lotnisko

Po męczącym locie wreszcie lądujemy. Jest już późno, zaś przy lotnisku nie czeka żadna taksówka. Podróż komunikacją miejską także nie będzie najlepszym pomysłem. Raz, że nie jeżdżą teraz regularnie, po drugie – mamy drogie walizki. Chcąc takich problemów uniknąć, podróż biznesową należy zorganizować zawczasu, a także zapewnić sobie transfer na lotnisko i z niego. Tym bardziej, iż obecnie nie będzie to problemem. W miejscowościach z ważnymi lotniskami funkcjonują wszak przedsiębiorstwa oferujące transfer na lotnisko oraz do hotelu. Co ważne, ich specyfika niewątpliwie trafi w oczekiwania szczególnie wymagających klientów. Czym zatem odróżnia się od tradycyjnego transportu? Czemu warto postawić na tę formę?

Czym jest transfer na lotnisko?

Większość klientów z pewnością usatysfakcjonuje fakt, że firmy świadczące transfer z lotniska w Krakowie oraz pozostałych dużych miejscowościach operują flotą składającą się tylko z luksusowych samochodów – między innymi Mercedesów. W odróżnieniu od zwykłego transportu, pasażerowie mają szansę zlecić transport swoich kontrahentów biznesowych – kierowca zabierze klienta z terminalu i dowiezie pod wskazany adres. Warto również dodać, iż transfer na lotnisko i do hotelu obejmuje większe podróże – klienci mają szansę zamówić trasę do innej miejscowości, a nawet regionu.

Transfer na lotnisko – ile wydasz?

Z uwagi na jego różne atuty oraz oferowane wysokie standardy jazdy jasnym jest, taki transfer na lotnisko jest nieco droższy od zwykłej taksówki. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę to, że używając tej formy mamy szansę dojechać do oddalonych miast, różnice w cenie nie okażą się duże. Transport w obrębie Krakowa to wydatek około siedemdziesięciu zł. Natomiast klienci wyruszający z Krakowa, którzy poza prowadzeniem biznesu pragną również zwiedzić południe Polski, mogą skorzystć z kursów do okolicznych miejscowości – między innymi Oświęcimia.