Parking monitorowany przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

Więcej szczegółów o parking lotnisko Kraków Balice.

Sposobność przybycia nawet w najbardziej oddalone miejsca świata, wygoda i szybkość – to najistotniejsze zalety lotów samolotem, które sprawiły, że tego rodzaju transport zdobył niebywałe uznanie. Podróż, której elementem jest przelot, wiąże się jednakże z pewnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie konieczność dostania się do portu lotniczego – a multum osób w tym celu jest zmuszona przecież przebyć wiele kilometrów. Tak sporą odległość najłatwiej jest pokonać swoim samochodem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne kłopoty łączące się z przyjazdem na lotnisko swoim samochodem rozwikła znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe przeloty.

Utwardzony parking przy lotnisku w Krakowie – podróżuj bez trosk, twój pojazd jest w dobrych rękach

Wylatujący z portu lotniczego w podkrakowskich Balicach mogą śmiało przygotować swój wyjazd tak, by do lotniska dojechać swoim samochodem. W Balicach mogą zostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. W trakcie wyjazdu nie muszą naturalnie zamartwiać się o swój samochód, gdyż parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa naszych czterech kółek pilnować będą ochroniarze, a kolejne zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu usprawnia opcja rezerwacji telefonicznej, wobec tego nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będzie miejsca odstawić auta. Parking jest oprócz tego całkowicie utwardzony, co jest niezwykle istotne w czasie silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Krakowie – gwarancja asysty pracowników

Gdy wybierzemy skorzystanie z usług parkingu monitorowanego przy porcie lotniczym możemy liczyć także na spore udogodnienia, dzięki którym podróż odbędzie się bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest w rzeczy samej sposobność skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Poza tym podróżni mogą uzyskać wsparcie pracowników parkingu w nagłych przypadkach, takich jak ujście powietrza w oponach czy rozładowanie akumulatora.

Dane firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]