Monitoring, ubezpieczenie, ochrona – zalety parkingu przy lotnisku

Parking przy Balicach - sprawdźcie co może wam zaproponować

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy dostać się do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego samochodu, zrodzi się problem: gdzie go postawić w trakcie naszego wyjazdu?

Strzeżony parking przy lotnisku – Twój samochód pod opieką

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwiezienie na lotnisko, a później o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście obok wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w Balicach koło Krakowa, powstały całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem można postawić samochód na kilkanaście dni. Korzystanie z takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane samochody objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często zapewniają również inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z walizkami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Dane firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]