Pokrycia dachowe od polskiego producenta – poznaj ich zalety

Zdobądź więcej informacji o ofercie producenta blach dachowych na www.regamet.pl.

Pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy powtórnie wypierają z rynku stosowane przez dziesiątki lat tradycyjne dachówki betonowe i ceramiczne. Liczne plusy tego typu pokryć dachowych przyczyniły się do tego, że są one najlepszym wyborem nie tylko dla finalnego odbiorcy, lecz też dla deweloperów.

Szybka instalacja i opcja dopasowania do dowolnej konstrukcji dachu – nowoczesne blachodachówki

Blachodachówki wygrywają na rynku produktów budowlanych z kilku przyczyn. Po pierwsze są znacznie lżejsze niż dachówki ceramiczne, co mniej obciąża konstrukcję dachu, a przy tym także ułatwia transport i wyładunek tych modułów. Struktura profilu pokryć dachowych z blachy powoduje, że ich instalacja jest nie tylko nieskomplikowana, ale i mniej czasochłonna niż ułożenie dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich precyzyjne ustawienie pochłania przeważnie znacznie więcej godzin. Inną ważkim atutem pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do praktycznie rzecz biorąc dowolnej, również dość skomplikowanej, struktury dachu, gdyż blachodachówkę da się bez trudu przyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe sprawdzą się rewelacyjnie zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i idealnie komponuje się ze starszymi obiektami, tym bardziej, że mocno przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy wyróżniają się również większą szczelnością. Oprócz tego łatwo je doczyścić. Właściwie wystarczy do tego dość miękka szczoteczka i spłukanie wodą, z kolei w przypadku bardziej opornych zabrudzeń przyda się preparat do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – duży asortyment blachodachówek oraz pokryć dachowych

Żeby kupić nowoczesne pokrycia dachowe najwyższej jakości nie trzeba daleko się rozglądać. Na naszym rynku od 3 dziesięcioleci działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się bogaty asortyment paneli dachowych, blach trapezowych oraz blachodachówek. Wyroby te można dostać w stacjonarnych sklepach producenta, zlokalizowanych na terenie czterech województw Polski południowo-wschodniej: podkarpackiego, lubelskiego, małopolskiego i świętokrzyskiego. REGAMET przede wszystkim szczyci się pokrycia dachowe z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się ogromną odpornością na powstawanie porysowań, uszkodzenia mechaniczne, a także rdzewienie. Regamet dba o kompleksową obsługę klienta, więc prócz swoich produktów dostarcza też akcesoria dachowe (między innymi folie dachowe czy systemy rynnowe), a także dachówki ceramiczne i betonowe innych cenionych producentów.

Dane firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08