Zalety wykorzystania panoram sferycznych na Facebooku

Potrzebujesz przygotować zdjęcia panoramiczne w Google? Znakomicie trafiłeś! Zajrzyj na https://www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/

Zdjęcia 360 stopni to bardzo popularna i stosunkowo nowa forma prezentowania wnętrz lokali usługowych i przedsiębiorstw. Zazwyczaj spotykamy je wędrując po Google Street View lub wizytówkach Google Moja Firma, ale też napotykamy je na największym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość zamieszczania na profilu firmy takiego sferycznego zdjęcia. Jak więc możesz wykorzystać zdjęcia 360 stopni do wyróżniania Twojej marki na Facebooku? Zalecenia przedstawiamy poniżej.

Czym charakteryzują się zdjęcia 360 stopni na Facebooka?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które możemy oglądać pod wszystkimi kątami. Swobodne przesuwanie fotografii daje wrażenie realnej obecności w oglądanym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku dają możliwość obejrzenia lokalu, budynku czy nieruchomości poprzez wybór kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego rodzaju wykonuje się przy pomocy specjalnej aplikacji i aparatów. Dla użytkowników jedyną różnicą w porównaniu do zwykłych zdjęć cyfrowych jest możliwość kliknięcia na takie zdjęcie, a następnie manipulacja nim w dowolnym kierunku.

Zdjęcia 360 stopni – reklamuj swoją firmę

Panoramy sferyczne na Facebooka to doskonała metoda na reklamę własnej firmy bądź biznesu. Zdjęcia 360 stopni dają szerokie możliwości prezentacji wnętrza hotelu, biura czy lokalu usługowego. Taka forma zdjęć jest znacznie bardziej atrakcyjna oraz pozwala gruntownie zapoznać się z danym miejscem. Umieszczenie zdjęć 360 stopni na Facebooku będzie korzystnie oddziaływać na nasz wizerunek naszej firmy przez klienta i podniesie jego zaufanie w stosunku do oferowanych przez nas usług, co zaprocentuje o wiele wyższym prawdopodobieństwem, iż z nich skorzysta.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto wykorzystać na Facebooku przede wszystkim gdy prowadzimy działalność, która opiera się na wysokiej jakości pomieszczeniach (np. sale konferencyjne czy hotel), ale też jeśli pragniemy nakłonić zainteresowane osoby, żeby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne lub po prostu pokazać naszym klientom biuro, w którym funkcjonujemy.

Do opracowania panoram sferycznych zatrudnij specjalistę!

Stworzenie panoramy sferycznej, wprawdzie w teorii można zrealizować samodzielnie, niemniej jednak do celów reklamowych warto zatrudnić doświadczonego fotografa zajmującego się na co dzień interaktywnymi fotografiami. Czemu to najlepsza opcja? Zlecenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje pewność przygotowania wysokiej jakości zdjęć, które ponadto będą atrakcyjniejsze dla odbiorcy. Sama usługa nie jest również kosztowna ani trudno dostępna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajdziemy wykaz fotografów rekomendowanych przez Google do opracowania zdjęć 360 stopni. W katalogu tym znajdują się wyłącznie Ci fotografowie, którzy sprostali wysokim wymaganiom jakościowym Google oraz opublikowali określoną liczbę prawidłowych panoram 360 stopni.

Dane firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]