Wirtualny spacer po firmie zwiększy twoje zyski

wirtualny spacer po firmie

Google Street View zupełnie zmieniło globalną sieć. Nic więc zaskakującego, że jego zalety są doceniane także przez biznes. Za pośrednictwem takiej usługi mają możliwość ukazać potencjalnym partnerom, jak wygląda siedziba firmy – a to dobrze wpływa na postrzeganie firmy. Najczęściej na to rozwiązanie decydują się handlowcy, restauracje i pensjonaty. Przez to mogą przekonać innych, iż warto postawić na ich ofertę i – jak dowodzą badania – takie kroki dają spodziewane rezultaty. Czemu zatem warto zdecydować się na wirtualny spacer po firmie?

Wirtualny spacer po firmie – korzyści

Na stworzenie wirtualnego spaceru po firmie warto zdecydować się zwłaszcza z uwagi na prestiż marki – badania dowodzą, iż doskonale rzutuje to na ilość klientów, którzy korzystają z jej oferty. Firmy, które to zrobią, będą poza tym bardzo dobrze widoczne w Google Maps, a po wyszukaniu ich nazwy, internauci ujrzą link do spaceru. To wszystko widoczne jest w większej ilości odwiedzin w witrynie, a skutkiem tego są zwykle większe zyski.

Komu powierzyć wykonanie wirtualnego spaceru po firmie?

Należy pamiętać o tym, że Google nie zrobi zdjęć danej firmy – musimy je wykonać samodzielnie. Zrobienie zdjęć i ich złożenie w wirtualny spacer po firmie wiąże się jednak z posiadaniem specjalistycznych kwalifikacji – warto zatem powierzyć je fachowcom. Na szczęście, na polskim rynku funkcjonują już przedsiębiorstwa, które oferują taką pomoc.

Dane firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]