Prowadzisz firmę w Krakowie? Pomyśl o pozycjonowaniu lokalnym

Więcej szczegółów o pozycjonowaniu Krakow na seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Ogólna dostępność internetu oraz wygoda korzystania z niego do wyszperania potrzebnych usług i towarów spowodowała, iż każde przedsiębiorstwo pragnie aktualnie wybić się w sieci. Naturalnie, samo posiadanie strony www nie zagwarantuje, że potencjalni klienci do nas trafią – najważniejsza jest bowiem obecność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Dużo małych przedsiębiorstw, które funkcjonują tylko na niewielkim obszarze albo wręcz w jednym mieście, przykładowo w Wrocławiu bądź w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – przedstaw swoją ofertę docelowym odbiorcom

Internauci poszukując w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych czy też usług używają najczęściej fraz lokalnych, to znaczy mających w składzie nazwę jakiejś miejscowości, przykładowo “malarz kraków”, “cukiernia kraków” lub “sklep z elektroniką kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla małych przedsiębiorstw na zaprezentowanie swoich usług docelowym odbiorcom, rezydującym w konkretnej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla firm lokalnych posiada wszelkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się tylko tym, iż działania SEO zorientowane są na podniesienie widoczności głównie fraz lokalnych, przykładowo przez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu czy zdobywanie linków z tzw. NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać firmę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży tworzenia stron internetowych i pozycjonowania, optymalizacji od prawie 15 lat. W trakcie tych lat dogłębnie rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu regionalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron www i w ten sposób zdobyć nowych klientów. Oferujemy kompleksowe działania SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, rozbudowę contentu, a także link building. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a klient może sprawdzać w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania przy użyciu naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Dane firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]