Gazeta firmowa – czemu się na nią decydujemy?

Zobacz, kto przygotuje dla Ciebie gazetę firmową

Strategie promocyjne to istotny element prowadzenia firmy – dzięki nim można wykreować wizerunek firmy wśród kupujących, a to przy właściwym planowaniu na pewno przyniesie rezultaty w postaci zwiększonych dochodów. Warto jednak zaznaczyć, że przedsiębiorstwa prowadzące więcej niż jeden oddział powinni również zadbać o to, co są sądzą o niej zatrudnieni. Najefektywniejszą metodą komunikacji z pracownikami od lat są gazety firmowe. Powinniśmy więc powiedzieć na ich temat parę słów. Czemu są tak chętnie wykorzystywane przez przedsiębiorstwa? Co zwykle znajduje się w takich publikacjach? I – co na pewno jest najważniejsze – komu zlecić przygotowanie gazety firmowej?

Gazeta firmowa – o czym czytać?

Powinnością gazety firmowej jest pokazanie załodze dobrych stron firmy, w której działają. Z tego powodu dużo uwagi twórcy poświęcają osiągnięciom firmy i zatrudnionych. Gazeta firmowa musi także dostarczać wiadomości dotyczących działań firmy – zwłaszcza, jeżeli zatrudnieni z poszczególnych filii się nie poznali. Przeglądając gazetę firmową, zatrudnieni muszą także dowiedzieć się o planach rozwoju firmy. Tematyka gazet firmowych, jak nietrudno stwierdzić, może być różna w zależności od charakteru przedsiębiorstwa, liczby pracowników, a także od średniego wieku załogi.

Jak przygotować atrakcyjną gazetę firmową?

Skuteczność wizerunkowa gazety firmowej w ogromnym stopniu zależna jest od tego, jak ona się prezentuje. Z tego względu istotne jest zarówno to, kto opracuje informacje znajdujące się na jej łamach, lecz również to, komu powierzymy jej skład. Dojście do oczekiwanych rezultatów marketingowych bez wątpienia uprości gazeta firmowa złożona przez doświadczoną agencję reklamową. Stawiając na to wyjście nie tylko spowodujemy, że odbiorcy szybciej znajdują ciekawe dla nich wiadomości, ale także gazeta będzie prezentować się ciekawiej, dzięki czemu sięgnie po nią większa ilość osób.

Dane firmy:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]