Kancelaria prawna – odszkodowania za błędy lekarskie

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. dysponuje rozbudowanym działem dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za wypadki komunikacyjne, za zagubiony bagaż czy nieudane wakacje lub za szkodę wynikłą z czynów niedozwolonych, takich jak błędy medyczne i pobicie. Przykłady tego rodzaju zdarzeń można bez problemu wymieniać, ale ważne jest to, że każdorazowo w przypadku zaistnienia szkody jesteśmy gotowi do zapewnienia pomocy prawnej.

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne i błędy lekarskie

W naszej codziennej pracy podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w różnego rodzaju sprawach. Posiadamy doświadczenie w odszkodowaniach będących następstwem wypadków zarówno drogowych, jak i innych, jak np. upadek na uszkodzonej nawierzchni. Bardzo często prowadzimy również sprawy wynikłe ze szkody zaistniałe podczas pobytu na wakacjach, związanych m.in. z rozbieżnościami w wykupionej ofercie a faktycznym stanem hotelu lub kiedy bezzasadnie nie wpuszczono nas do samolotu. Zwracają się do nas też osoby poszkodowane w związku z błędami medycznymi, takimi jak powikłania przy porodzie lub operacji, leczenie przez stomatologa niezgodnie z zasadami sztuki lekarskiej czy przepisanie nieodpowiednich leków.

Działania kancelarii prawnej w sprawach o odszkodowanie

Podczas prowadzenia spraw o odszkodowanie zmagamy się z bolesnymi doświadczeniami naszych Klientów, jak niepełnosprawność spowodowana przez niekompetentnego lekarza, pobicie czy wypadek komunikacyjny, w wyniku którego bliska im osoba poniosła śmierć. Zawsze wiąże się to również z wieloletnią traumą, z jaką zgłaszają się do nas poszkodowani. Naszym obowiązkiem w takim przypadku jest ocena stanu faktycznego, a następnie na jego podstawie kalkulacja jakiego odszkodowania może dociekać poszkodowany. Nie ma w tej kwestii jednoznacznych wytycznych, jednakże nasze doświadczenie umożliwia nam udzielenie Klientom informacji, która ułatwia im podjęcie decyzji co do dalszego rozwoju sprawy.