Kurs rysunku dla dzieci i przyszłych studentów ASP

Szukasz najlepszej oferty kursu rysunku Kraków? Nie wahaj się! Wystarczy kliknąć na ten link

Uwielbiasz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może kończysz liceum i pragniesz zdać egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o indeks wybranej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają życzliwą atmosferę i najlepsze rezultaty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, a także konsultacji online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla pasjonatów, którzy pragną realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak malarstwo czy grafika. Na tego typu kursy zapisują się także osoby zainteresowane digital designem, wzornictwem przemysłowym czy architekturą wnętrz. Wspaniałą propozycją na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to również digital painting, kurs przygotowujący na ASP, kurs rysunku architektonicznego oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy znajdzie warsztaty dopasowane do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto wziąć w nim udział?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chcesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje za kilka lat. Zajęcia prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku!

Dane firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]