kurs architektura, kurs rysunku architektonicznego Kraków

Kurs rysunku architektonicznego dla przyszłych studentów architektury

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa mnóstwo czynników – w głównej mierze fakt, iż są to nadzwyczaj ciekawe studia oraz perspektywa wysokiej pensji i wciągającej pracy po ich zakończeniu. Aby dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko udowodnić się znajomość najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale też umiejętnością rysowania. Jeśli nią nie dysponujemy, przed egzaminami dobrze jest przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminu

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest skierowana do osób posiadających co najmniej podstawowe zdolności rysowania. Lekcje trwają cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom niezbędne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, a także specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W czasie szkolenia przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w stworzeniu pracy, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – próbny egzamin i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko nauka rysunku, ale również porady zawodowców pomagające przygotować się odpowiednio do egzaminów – między innymi na temat tego, jak sporządzić najlepsze portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi lub za granicą). Kursanci mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego zobaczą, co czeka ich w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich słuchaczy zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się nieodzowna na egzaminie i w trakcie studiów.

Dane firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]