Czego można się nauczyć na kursie digital painting?

Digital painting - uzupełnij swoje wiadomości!

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która obecnie zyskuje coraz większą popularność i jest wszechstronnie używana m.in. w reklamie, grach komputerowych i filmie. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowego, dzięki którym będziesz rozwijać koncept wyimaginowanych światów, tworzyć bajkowe postaci, jak również edytować zdjęcia w Photoshopie. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich czasie kursanci poznają działanie programów graficznych, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak stosować warstwy i maski, odwzorować światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing pozwalają na uzyskanie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac na każdym kroku służą fachową poradą, prowadzą korekty i wspierają w tworzeniu zachwycających rysunków cyfrowych.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting dostępny jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla hobbystów, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osób myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z filmem, animacją, reklamą i grami komputerowymi.

Dane firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]