Zastosowanie oraz cechy charakterystyczne kabla koncentrycznego

Zamów kabel koncentryczny.

W dużej liczbie mieszkań dostrzec można telewizor. Większość z nas lubi od czasu do czasu obejrzeć interesujący dokument lub dobrej jakości serwis informacyjny. Aby jednak w telewizorze pojawiał się sygnał, niezbędne jest wykonanie solidnego podłączenia. Stosuje się do tego celu na przykład kable koncentryczne, które aktualnie zakupić można bez problemu w sklepach , które oferują elementy do odbioru telewizji.

Kabel koncentryczny – podstawowe parametry

W sprzedaży dostępne są aktualnie rozmaite kable koncentryczne, charakteryzujące się nieco innymi parametrami. Najbardziej podstawowy podział rozróżnia kable koncentryczne wewnętrzne oraz zewnętrzne. Każdy komu potrzebny jest kabel koncentryczny z całą pewnością powinien spojrzeć na jego najbardziej istotne właściwości. Znaczące są dopasowanie i tłumienie, które zapewnia odbiór sygnału telewizyjnego na doskonałym poziomie. Rewelacyjnym produktem są kable cechujące się konstrukcją Tri–Shield. Jej wykorzystanie powoduje, iż przewód wyróżnia się wysokim poziomem oraz chroni sygnał przed zakłóceniami z zewnątrz, które mogą istotnie wpływać na ostrość odbioru. Kable koncentryczne najlepszych producentów świetnie sprawdzają się w modernizacji, ale także przy rozbudowie sieci kablowych zarówno małych, jak i naprawdę wielkich operatorów. Większość kabli koncentrycznych opracowana została zgodnie z ostrymi wytycznymi produkcyjnymi. Oznacza to, że odchyły parametrów w ich przypadku są niewielkie bądź nie ma ich wcale.

Kabel koncentryczny – jakiego typu elementów używa się do jego wykonania?

Kable koncentryczne to najczęściej kompozycja materiałów różnego rodzaju. Bardzo często rdzeń produkowany jest z miedzi. Miedź jest materiałem odznaczającym się doskonałą trwałością, który nie zatraca swoich właściwości nawet po wielu latach użytkowania. Jeśli idzie o kable przeznaczonych do stosowania w warunkach zewnętrznych, do wykonania płaszcza stosuje się materiały odporne na działanie negatywnych warunków pogodowych.

Dane firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]