Potrzebujesz silników DC i serwonapędów? Sprawdź ofertę polskiego dystrybutora

Zainteresowany silniki elektryczne producent? Skieruj się tutaj.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz powszechne wykorzystanie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu, narzuca sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi dokładne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od renomowanych globalnych wytwórców.

Przekładnie, motoreduktory oraz silniki DC i BLDC od najlepszych producentów

Działająca od przeszło 15 lat na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem silników DC, przekładni planetarnych i falowych oraz motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych) wytwarzanych z surowców wysokiej jakości przez cenionych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy cechujące się ogromną niezawodnością i żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie wykorzystuje się między innymi w produkcji systemów służących do obsługi intralogistyki, robotów przemysłowych czy obrabiarek, a dzięki możliwości ich użycia w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w kosmonautyce, kriogenice oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD wyśmienicie pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne, szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 °C, jak również przy dużej wilgotności (nawet do 90%).

Firma Ultra Robotics oferuje również rozwiązania od Positec, Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Dane firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]