Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

Jeszcze nigdy nie znalazłeś tak dobrej oferty wypraw w góry!

Lubisz sporty ekstremalne oraz zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś czynnym podróżnikiem doceniającym pewne i świetnie opracowane wyprawy nadzorowane przez wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 poziomy trudności

Organizujemy wyprawy, których celem są łańcuchy górskie niemal każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do zapaleńców górskiej turystyki, tak przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają czynne spędzanie wolnego czasu i mogą się pochwalić pewnym doświadczeniem w analogicznych wyprawach. Aby wziąć udział w wyprawie konieczna jest świetna kondycja fizyczna, a także dobry stan zdrowia. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające oraz bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to oferta dla podróżnych sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w ekspedycjach na wierzchołki gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Najwyższym stopniem trudności cechują się trasy bardzo wymagające, które przeznaczone są dla osób o zaawansowanych umiejętnościach i sporej tężyźnie fizycznej.

Z jakiej przyczyny powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane przeżycia. Pozwalają przy tym wcielić w życie pragnienia i poznać swoje reakcje w ciężkich okolicznościach. Firma angażuje kompetentnych przewodników i liderów znających na wskroś charakter górskiego obszaru, ale również ochoczo dzielących się posiadanymi umiejętnościami z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni również zmniejszyć ewentualne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Andy oraz Himalaje.

Dane firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]