Koniec z ręcznym księgowaniem faktur w firmie! O automatycznej księgowości

Szukasz więcej wiadomości dotyczących Flobo - robota do obsługi należności? Wejdź na flobo.io

Właściciele przedsiębiorstw nieprzerwanie szukają narzędzi, które pomogą im w prosty sposób obniżyć koszty działalności, a zarazem zredukować czas tracony na obsługę pomniejszych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale także obsługuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – zasada funkcjonowania

Automatyczne księgowanie faktur za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest na skutek integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a później obserwuje czy przyszły przelewy od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie konkretnych płatników, gdyż każdy z nich posiada przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu innych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko największych przedsiębiorstw, ale również i tych małych, które każdego miesiąca obsługują około 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, niezwykle przydatną dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie borykają się z unikającymi opłat klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Flobo – zobacz czy przyda się w twoim przedsiębiorstwie

Nie jesteś pewien czy aplikacja Flobo to korzystne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bezbłędnie obsługuje należności abonamentowe, wobec tego bardzo dobrze zda egzamin w uczelniach niepublicznych czy językowych, czyli wszędzie tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się również hotelom, pensjonatom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różne usługi? Gdy firma za realizację usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]