Wyraź swoje uczucia biżuterią – kolczyki serca

Więcej o kolczykach serduszkach

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej nabywanych rodzajów biżuterii dziecięcej i damskiej – można je ubrać na każdą okazję, rewelacyjnie uwydatniają urodę, są również wspaniałym pomysłem na podarek. Jakie rodzaje kolczyków występują na rynku? Z jakich materiałów zwykle są wytwarzane kolczyki serca?

Kolczyki serca – dla dorosłych oraz dzieci

W jubilerstwie często wykorzystuje się wzoru serca. Stanowi on punkt wyjścia do projektowania kolczyków tak dla dziewczynek, jak i dla kobiet. Kolczyki serduszka stanowią delikatne uzupełnienie wielu stylizacji. Wytwarza się je zarówno w postaci sztyftów, jak i modeli wiszących. Pierwszy rodzaj kolczyków jest z reguły wybierany na swobodne okazje – nakładamy je do pracy lub na co dzień. Kolczyki ze sztyftami nie górują nad stylizacją, tylko niezauważalnie akcentują prawdziwą urodę kobiety. Z kolei długie kolczyki serduszka mogą być wykorzystywane do optycznego wyszczuplenia twarzy i wysmuklenia szyi. Tego typu kolczyki pasują na romantyczne kolacje, okazjonalne wyjścia oraz wesela i świetnie komponują się one ze stylowymi sukniami. Z kolei najmłodsi mogą ubrać kolczyki serca zarówno na Pierwszą Komunię świętą, jak i do szkoły.

Kolczyki serduszka – fenomenalny upominek dla ukochanej osoby

Na rynku dostępne są kolczyki serca wyprodukowane ze srebra i złota. Popularnością cieszą się też modele pozłacane, które są tańsze, a zarazem wyglądają nadzwyczaj efektownie. Zarówno kolczyki wiszące, jak i sztyfty mogą być przystrojone drogimi kamieniami, przykładowo cyrkoniami, które uwydatnią piękno właścicielki. U jubilerów kupimy kolczyki serduszka w kolorze rubinowym czy lazurowym, a także modele pokryte emalią. Biżuterię ze wzorem serca można wręczyć w prezencie członkowi rodziny, na przykład na Dzień Babci, złote gody tudzież z wielu innych okazji. Wręczone ukochanej kobiecie – dziewczynie, partnerce albo babci, kolczyki serca będą stale przypominać o istniejącym między wami uczuciu, miłości i szacunku.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]