długie kolczyki

Garść porad dotyczących długich kolczyków

Stylowa biżuteria znakomicie podkreśla prawdziwy urok wszystkich kobiet i sprawdza się w przeróżnych sytuacjach – pasuje do pracy, na wielkie przyjęcia bądź romantyczne rendez vous we dwoje. Jak dopasować długie kolczyki w zależności od typu urody?

Kolczyki długie – delikatne łańcuszki, liście i pałeczki

Długie kolczyki współgrają z różnymi typami urody – mogą je zakładać kobiety o owalnej twarzy, jak również te ze stanowczo zaakcentowanymi kośćmi policzkowymi. Wszystko zależy od rezultatu, jaki pragniemy finalnie osiągnąć. Kolczyki długie na co najmniej dwa cm cudownie wyszczuplają szyję oraz wysmuklają oblicze, a szczególne ku temu właściwości posiadają wzory kolczyków o pociągłym, a przy tym wąskim kształcie, na przykład w formie rurek bądź liści. Modne są także wiszące kolczyki w kształcie cienkich łańcuszków, które wspaniale wyglądają na uszach i stanowią bardzo delikatny akcent, który nie dominuje stylizacji. Dzięki stosownej biżuterii cała sylwetka staje się optycznie smuklejsza i nabiera wrażenia lekkości. Długie kolczyki mogą również przybrać kształt kółeczek – te modele nie wysmuklają szyi, ani nie wyostrzają zarysu twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku pań, które dążą do osiągnięcia delikatnego wydźwięku stylizacji.

Kiedy możemy nosić długie kolczyki?

Kolczyki długie pasują tak na co dzień oraz na specjalne okazje. Będą perfekcyjnym dopełnieniem wieczorowej sukni, założonej na przykład na bal sylwestrowy, bal maturalny bądź wesele. Śliczne kolczyki srebrne z lazurowymi cyrkoniami uwydatnią błękitny kolor oczu, a złocone pałki będą świetnie pasować do pozostałych elementów biżuterii. Każdego dnia można z kolei zakładać długie kolczyki w formie liści – są niezobowiązujące oraz wyśmienicie uwypuklają charakter casualowych stylizacji. Na romantycznej randce najlepiej sprawdzą się natomiast wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których rozbrajający blask na pewno oczaruje każdego. Dobrą propozycją na biżuterię do pracy są długie kolczyki srebrne z perłami – to znak ponadczasowej elegancji.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]